About

Firma DELGREEN oficjalnie rozpoczeła działalność w 2007 roku jednak dzięki przynależnośći do Grupy JASTEF POLSKA działającej od 1957 roku, Nasza kadra może pochwalić się unikalnymi umiejętnościami technologicznymi wynikającymi z ponad 60 letnich doświadczeń w różnych dziedzinach inżynerii.

Wykwalifikowana kadra tworząca firmę DELGREEN ma na celu wdrażeni nowych technologii w dziedzinie życia ludzkiego, głównie w obszarach rehabilitacyjno – zdrowotnych oraz rekreacyjno – rozrywkowych mających na celu poprawę życia.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne dokumenty dopuszczające je do użytku, a ich jakość kontrolowana jest przez wykwalifikowana kadrę Działu Kontroli Jakości.

Wychodząc naprzeciw światu, który bardzo szybko rozwijał się pod względem technologicznym a ludzie żyjący w nim i zapracowani w systemie gospodarczym, którzy tworzą ten postęp zatracili swoje poczucie życia w harmonii natury. Nasza firma po wielu latach badań mając powyższe na uwadze dopracowała i wdrożyła innowacyjny produkt w skali światowej, który jest jedynym w swoim rodzaju wynalazkiem, który to symuluje naturalne warunki życia. A co za tym idzie pozwala wszystkim istotą powrócić i odczuć prawdziwe piękno życia w naturze. Nie ma na świecie podobnego, zbliżonego rozwiązania.

Dzięki naszemu urządzeniu każda żyjąca istota ludzka nawet ta z dysfunkcjami fizycznymi otrzyma możliwość połączenia się z naturą. Korzyści wynikające z tego dla każdej istoty ludzkiej są interpretowane na miliony odczuć i sposobów.