O nas

Jesteśmy na rynku od 1957 r.

Każdy ma historię. Oto nasza

Od 1957 roku jesteśmy niezawodnym liderem w obróbce elementów stalowych oraz produkcji kotłów i zbiorników. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów w różnych sektorach przemysłowych.

Specjaliści

Nasza firma to wykwalifikowani specjaliści, którzy codziennie tworzą produkty najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu inżynierów, techników i ekspertów z Działu Kontroli Jakości, JASTEF od ponad 60 lat dostarcza solidne i innowacyjne rozwiązania cenione na całym świecie.

Serwis 24h

Oferujemy całodobowy serwis, aby zapewnić wsparcie techniczne i szybkie rozwiązanie problemów o każdej porze. Nasi specjaliści odpowiedzą na wezwanie serwisowe w ciągu 24 godzin, aby utrzymać ciągłość działania Twoich instalacji.

Technologia

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby tworzyć innowacyjne i efektywne rozwiązania. Nasze zaawansowane technologie gwarantują wysoką wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność produktów grupy JASTEF.

Kontrola jakości

Posiadamy niezbędne uprawnienia i gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, kontrolowaną przez wykwalifikowaną kadrę Działu Kontroli Jakości. Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy produkt opuszczający nasz zakład spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

DELGREEN

Technologie z tradycją
Solidność i innowacja w każdym zbiorniku.

5/5
67
Lat na rynku

Grupa Jastef 1957 r.

100
%

Gwarancja terminu

600+
Realizacji

Dla branży przemysłowej

24h
Serwis

Nasz serwis reaguje w 24 h

Executive
Management

KONTAKT

Zapytaj nas o

Komorę Normobaryczną Zbiornik stalowy Silosy Stacje paliw

Przeczytaj więcej o komorachnormobarycznych których jesteśmy producentem. Na tej stronie możesz również znaleźć informacje o zbiornikach stalowych. 

Co zyskujesz współpracując z nami?
Umów się na spotkanie