Produkcja komory normobarycznej

Produktem DelGreen Sp. z o.o. są komory normobaryczne w których wykorzystano naturalne właściwości podwyższonego ciśnienia, tlenu, wodoru i dwutlenku węgla w celach leczniczych i prozdrowotnych. 

 KOMORA W 3 ETAPACH

Konstrukcja

Najważniejszym elementem każdej komory jest stabilna, solidna i szczelna konstrukcja mogąca utrzymać ciśnienie wewnątrz na poziomie 1500 hPa oraz śluza pozwalająca na swobodne wchodzenie i opuszczanie Komory w dowolnym momencie. Urządzenie normobaryczne jest przystosowane do instalacji na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu najlepszych jakościowo, wytrzymałych, nierdzewnych materiałów, które mają wieloletnią trwałość. Komory Normobaryczne mogą pracować przez cały rok, są przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne, a także można w nich nocować.

Projekt

Pierwszym krokiem w kierunku stworzenia w pełni funkcyjnej Komory Normobarcznej jest projekt. Od niego zależy czy kolejne kroki będą  kierowane “do celu”. Każda komora projektowana przez zespół jest tworzona z myślą o potrzebach i życzeniach klienta, równocześnie spełniając wymagania i wytyczne mające istotne znaczenie przy tego typu projektach. Każda komora jest inna, każda jest projektowana na życzenie klienta i to od niego zależy jaki będzie miała kształt, wielkość czy przepustowość. Projektanci grupy JASTEF POLSKA mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, a każde nowe zlecenie traktują jak wyzwanie, któremu należy sprostać.

Wykonanie

Ostatnim, ale nie mniej ważnym niż reszta krokiem jest wykonanie. Wykwalifikowani ślusarze i spawacze dbają o jak najlepsze wykonanie elementów mechanicznych i konstrukcyjnych. Elektrycy i automatycy czuwają nad osprzętem komór mającym za zadanie utrzymywać odpowiednią mieszkankę oddechową wewnątrz oraz jej odpowiednie ciśnienie podczas jej działania. Na samym końcu instalatorzy oraz monterzy zadbają o wygląd wnętrz. Jeszcze tylko testy, kontrola jakości i komora jest gotowa do odbioru.